KONST / Litografier / Färglitografi 11525097
nr 1152 5097
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Färglitografi, Lars Pirak (f. 1932), Sverige. Signerad och numrerad 297/320, Fjällandskap med renar, 48x60
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 11 december 2017
kl 18:33:33
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak